Policja informuje. Ryki: Nieszczęśliwy wypadek podczas wylewania betonu

  • 28.05.2019, 09:29
  • PW
Policja informuje. Ryki: Nieszczęśliwy wypadek podczas wylewania betonu
Ryccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątek w Rykach. 42-letni mężczyzna został porażony prądem podczas wylewania mieszanki betonowej z samochodowej betoniarki. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 Do zdarzenia doszło w piątek w południe w Rykach. Jak ustalili policjanci 42-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, pracownik jednej z firm zajmował się rozprowadzaniem mieszanki betonowej podawanej z samochodu typu betoniarka. Podczas pracy nastąpił przeskok prądu z biegnącej w pobliżu linii energetycznej średniego napięcia na maszt urządzenia do podawania betonu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zarówno poszkodowany mężczyzna jak i operator samochodowej betoniarki, 33-letni mieszkaniec powiatu opolskiego byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

 Źródło: lubelska.policja.gov. pl

pw_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe