Sobota, 24.08.2019

„Słodka Krew” - oddaj krew, uratuj życie

  • 24.05.2019, 12:36
  • PW
 „Słodka Krew” - oddaj krew, uratuj życie
28 maja od 8:00 do 13:00 na Placu Zamkowym w Lublinie zostanie zorganizowana kolejna edycja akcji "Słodka Krew". Krew będzie można oddać w krwiobusie, który zostanie ustawiony pod schodami prowadzącymi do Zamku.

Inicjatywa organizowana jest w celu promocji krwiodawstwa, pomocy osobom chorym i poszkodowanym w wypadkach oraz podarowania zgromadzonych słodkości najmłodszym z Domu Dziecka. Jest wyrazem narodowej solidarności oraz aktywizmu na rzecz Narodu.

Wydarzenie organizowane jest przez Brygadę Lubelską wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

‼️ Wszystkie szczegóły odnośnie warunków krwiodawstwa znajdują się na stronie www.rckik.lublin.pl/ oraz w wydarzeniu na facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/events/423983378147467/

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU ORAZ PRZEKAZYWANIA INFORMACJI NA TEMAT AKCJI !

pw_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe