„Królewskie opowieści” z okazji Dnia Dziecka w Centrum Kongresowym UP

  • 16.05.2019, 11:58 (aktualizacja 16.05.2019, 12:23)
  • Krzysztof Boguń
„Królewskie opowieści” z okazji Dnia Dziecka w Centrum Kongresowym UP
1 czerwca 2019 r. o g. 11.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul Akademickiej 15 odbędzie się przedstawienie zatytułowane " Królewskie opowieści ".

Dawno dawno temu, za górami, za lasami, było sobie szczęśliwe królestwo, w którym… nie wszyscy czuli się szczęśliwi. Król i Królowa marzyli o tym, by zostać wreszcie Dziadkiem i Babcią, ale ich jedyna córka wcale nie zamierzała wychodzić za mąż. Królewna zasłuchana w bajki, które opowiadała jej Niania, marzyła o miłości jak z bajki, o Księciu na białym koniu ratującym ją z opresji. I chociaż często bajki w bajkach stają się rzeczywistością, nasza Królewna musi się bardzo postarać, aby jej bajka miała szczęśliwe zakończenie. W spełnieniu marzeń przeszkodzić jej może pewna zazdrosna Czarownica, która utraciwszy swą miłość, za wszelką cenę pragnęła zemsty.

Jak zakończy się ta historia? Czy Królewna pokona Czarownicę i odzyska swoje szczęśliwe zakończenie? Czy prawdziwe i szczere uczucie zwycięży w tej walce ze złem? Dowiecie się, gdy obejrzycie naszą bajkę.

Magiczna opowieść o sile miłości, akceptacji i wierze we własne możliwości, z zabawnym tekstem dla dużych i małych widzów, przepleciona pięknymi piosenkami i barwnymi postaciami, o których długo nie zapomnicie.

Bilety do nabycia:

-PanBilet.pl,

-KupBilecik.pl

-eWejsciowki.pl

oraz na godzinę przed spektaklem w kasie CKUP

rezerwacje:-tel.: 572 229 519, e-mail: [email protected]

TWÓRCY:

scenariusz i reżyseria:

Paweł Pawlik

muzyka:

Robert Kanaan

tekst piosenek:

Anna Kobiela-Kanaan

występują:

Patrycja Zywert-Szypka

Grzegorz Szypka

czas trwania:

45 min

 

* Materiał Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe