Helen Doron English

  • 04.04.2019, 14:21 (aktualizacja 02.08.2019, 12:01)
  • Rafał Pop
20190403_helendoron_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już od września 2019 roku dzieci z Kraśnika, będą mogły korzystać z możliwości, które daje metoda nauki angielskiego Helen Doron, ponieważ Helen Doron English otwiera nową placówkę właśnie w Kraśniku, przy Placu Wolności 3. Zapisy już ruszyły! Gorąco zapraszamy!

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Międzynarodowa sieć szkół Helen Doron English rozpoczęła swoją działalność w roku 1985, a pomysłodawcą metody była brytyjska lingwistka – Helen Doron.

Rafał Pop

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe