Bezpłatne Lekcje multimedialne PoZdro! dla szkół - trwają zapisy!

  • 12.03.2019, 13:34 (aktualizacja 12.03.2019, 13:40)
  • Krzysztof Boguń
Bezpłatne Lekcje multimedialne PoZdro! dla szkół - trwają zapisy!
Możesz dać coś szkole Twojego dziecka. Lekcje multimedialne dla klas 4-5 szkół podstawowych, w pakiecie z zeszytem ćwiczeń, są dostępne na stronie Programu „PoZdro!” Fundacji Medicover. Liczba zeszytów ograniczona! Sprawdź, czy szkoła już się zgłosiła.  

Fundacja Medicover w ramach prowadzonego od 6 lat Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych „PoZdro!”, przygotowała Lekcje multimedialne dla szkół podstawowych, skierowane do klas 4-5. Tematem jest zdrowy styl życia, o którym mówimy w sposób przystępny dla 10-11 latków i zgodny z podstawą programową.

Przygotowaliśmy dla prowadzących jasny i niesprawiający kłopotu scenariusz lekcji, dla uczniów zeszyty ćwiczeń i animacje. Zachęcamy do poinformowania nauczycieli Państwa dzieci: wychowawców, biologów lub pielęgniarki szkolne, że każda szkoła, w całej Polsce, może się zgłosić i zarejestrować, aby otrzymać bezpłatne zeszyty ćwiczeń na stronie http://lekcjemultimedialne.po-zdro.pl/. Liczba zeszytów jest ograniczona.

 

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe