Tegoroczne sukcesy i plany na przyszłość - konferencja Prezydenta Krzysztofa Żuka

  • 21.12.2018, 22:44
  • Dominika Polonis
20181221_konferencja_o_sukcesach_i_planach_na_przyszlosc_5b0m85uuyiw44s0_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Lublin nie zwalnia tempa inwestycyjnego. Z tej okazji w piątek (21 grudnia ) w lubelskim Ratuszu odbyła się konferencja prezydenta miasta - Krzysztofa Żuka.

W nadchodzącym roku blisko 1,4 miliarda złotych Miasto wyda na projekty inwestycyjne w ramach unijnej perspektywy finansowej w latach 2014-2020. Łączna wartość dofinansowania że środków europejskich to niemal 1 miliard złotych. W okresie programowania przypadający na lata 2014-2020 przeważająca większość środków przeznaczona jest na rozwój transportu publicznego, a także inwestycje drogowe. Pozostałe obszary w jakich realizowane są projekty to rewitalizacja, środowisko, infrastruktura społeczna czy społeczeństwo informacyjne.

Dominika Polonis

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe