Nowe standardy dla seniorów *

  • 13.12.2018, 15:11
  • Krzysztof Boguń
Nowe standardy dla seniorów *
Dane demograficzne wskazują, że nasze społeczeństwo się starzeje. Seniorzy, którzy potrzebują opieki medycznej lub pomocy przy codziennych sprawach, jak zakupy czy sprzątanie często skazani są na tradycyjne domy opieki czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Brakuje natomiast obiektów o wyższym, nowoczesnym standardzie. Odpowiedzią na te potrzeby staje się luksusowe osiedle Senior Home w Nałęczowie, które łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę oraz unikatowe walory zdrowotne Uzdrowiska Nałęczów.

Senior Home w Nałęczowie składa się z dziewięciu nowoczesnych apartamentowców z mieszkaniami od 26 do 50 mkw. Każdy budynek posiada windę, a każdy apartament przystosowany jest do zamieszkania przez osoby, które na stałe lub czasowo muszą poruszać się na wózku lub korzystać z pomocy opiekuna przy codziennych czynnościach. Na osiedlu jest obecnie łącznie 90 mieszkań, do których pierwsi lokatorzy mogą się wprowadzać już od marca 2019r. Mieszkańcy osiedla Senior Home w standardzie pobytu mają dostęp do:

zakwaterowania w luksusowym samodzielnym mieszkaniu

całodziennego wyżywienia z indywidualnie ustalaną dietą

całodobowego dyżuru opiekunów (w tym 30 minut dziennie opieki indywidualnej),

dyżuru pielęgniarskiego przez 5 dni w tygodniu, opieki medycznej,

konsultacji specjalisty fizjoterapeuty i bogatego programu rehabilitacji

podstawowej obsługi prywatnego asystenta - concierge (30 minut tygodniowo),

opieki duchowej według indywidualnych potrzeb,

programu aktywności i dostępu do klubu mieszkańców,

serwisu domowego (podstawowe sprzątanie codziennie, sprzątanie 1 x tydzień, wymiana bielizny pościelowej 3 x miesiącu, obsługa techniczna mieszkania),

dostarczania zakupów (1 x tydzień, bez kosztów zakupów),

dostęp do Internetu i telewizji, miejsca parkingowego,

monitoringu wraz z systemem przywołania,

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych lokatorów zapewniamy tyle opieki i pomocy ile jest to konieczne, szanujemy prawo do realizacji własnych potrzeb i organizacji czasu, proponując niezobowiązujący dostęp do wszystkich oferowanych przez nas usług. Koszt pobytu na naszym osiedlu zaczyna się od 4 tys. zł. i wszystkie warunki ustalane są indywidualnie. W tym momencie trwają zapisy, a więcej informacji można uzyskać pod nr tel. +48 509 970 039 lub na stronie internetowej www.senior-home.com.pl

 

* Artykuł sponsorowany

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe