„Przedszkolaki dla Wolności”. Gala z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

  • 13.11.2018, 13:51
  • Dominika Polonis
20181108_przedszkolaki_dla_wolnosci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Recytacje, piosenki i konkursy wiedzy. W piątek (9 listopada) w Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie odbyła się uroczysta gala z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Odbyła się pod hasłem “Przedszkolaki dla Wolności”.

Gala wpisywała się w lubelskie obchody stulecia niepodległości Polski „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. W przedsięwzięcie zaangażowane zostały wszystkie przedszkola z Lublina (66 przedszkoli) razem ze swoimi opiekunami. Oprócz występów artystycznych dla uczestników dostępne były różnorodne wystawy poświęcone Polsce. Jedną z nich prezentowała przedmioty, stroje i styl dwudziestolecia międzywojennego. Dzieci zaprezentowały szerokie spectrum swoich umiejętności. Tańczyły poloneza, wystawiały przedstawienia i śpiewały piosenki o Niepodległej Polsce. Cały spektakl uświetniła Orkiestra Wojskowa z Lublina.

Dominika Polonis

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe