Widać już efekty Budżetu Obywatelskiego

  • 12.08.2015, 14:44 (aktualizacja 13.08.2015, 10:26)
  • Dominik Masierak
budżet obywatelski
loadingŁaduję odtwarzacz...
7 z 32 projektów pochodzących z budżetu obywatelskiego jest już gotowych, a kolejne są w trakcie realizacji. Dzięki środkom jakie miasto przekazało do rozdysponowania mieszkańcom udało się wyremontować wiele chodników, tak jak choćby ten na ulicy Dąbrowskiej czy stworzyć wiele miejsc rekreacji dla młodszych mieszkańców miasta.

W tym roku lublinianie wybierać będą ze 157 zgłoszonych projektów dotyczących najróżniejszych inwestycji, zarówno drogowych jak i kulturalnych.

Głosowanie mieszkańców Lublina nad nowymi projektami, których realizacja ma rozpocząć się w przyszłym roku zaplanowano na początek października. Każdy lublinianin będzie mógł oddać jeden głos w kategorii projektów małych, z których każdy może maksymalnie kosztować 500 tysięcy złotych i jeden głos w kategorii projektów dużych kosztujących do półtora miliona złotych.

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe