Czwartek, 17.01.2019

Sense Art *

  • 23.10.2018, 13:45
  • Krzysztof Boguń
Sense Art  *
Zapraszamy na wydarzenie "Sense Art". To miejsce, w którym możesz doświadczyć sztuki wizualnej dla zmysłów słuchu, węchu, dotyku i smaku. Lubelska.tv objęła wydarzenie patronatem medialnym. Wydarzenie będzie skierowane przede wszystkim do osób niewidomych, niedowidzących oraz wszystkich zainteresowanych doświadczeniem sztuki w zupełnie inny sposób.

Przygotujemy przestrzeń dla trzech wspaniałych dzieł, abyś mógł wejść do nich z zamkniętymi oczami i wykorzystać resztę zmysłów, aby zobaczyć sztukę. Celem tego doświadczenia jest przybliżenie sztuki osobom niewidomym i innym zainteresowanym, aby doświadczyli i zrozumieli, jak wszystkie zmysły wpływają na nasz pogląd na sztukę i świat.

Spotykamy się w Galerii Labirynt przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5 w niedzielę 28 października o godzinie 17:00.

Projekt "Sense Art" jest realizowany w ramach programu Erasmus + i koordynowany przez Fundację Sempre a Frente z udziałem uczestników z Bułgarii, Hiszpanii i Polski oraz w partnerstwie z Galerią Labirynt.

* Artykuł Partnera

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe