Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie

  • 05.09.2018, 21:52
  • Cezary Potapczuk
20180903_kontrapunkt_artursobonlogo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To hasło kampanii wyborczej PiS. Kampanię zainaugurowała niedzielna konwencja. Podczas tego spotkania zaprezentowano między innymi kandydatów na prezydentów miast. Prezentacji dokonały ich żony, które według obserwatorów skradły show.

W Polskę ruszyły PiS - busy. Uczestnicy tego wyborczego objazdu prezentują program partii i mają przekonać obywateli do głosowania na kandydatów partii rządzącej. Argumentem, który powtarzają jak mantrę za premierem Morawieckim i prezesem Kaczyńskim jest stwierdzenie, że tylko samorządowcy współpracujący z rządem, będą mogły liczyć na finansowe wsparcie. W ocenie szefa PKW to polityczny szantaż, ale wiceminister w resorcie infrastruktury i rozwoju Artur Soboń tłumaczy, że to nie szantaż tylko warunek konieczny dobrej współpracy.

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe