Kampania merytoryczna

  • 22.08.2018, 17:31
  • Cezary Potapczuk
prezydent_zuk_-_kontra.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie polityczne przepychanki, a rzeczowe argumenty - takiej kampanii chce prezydent Lublina Krzysztof Żuk. W nadchodzących wyborach samorządowych prezydent ubiega się o trzecia kadencję. Ma swój komitet i szerokie poparcie społeczne. Z "jego" list wystartują działacze Nowoczesnej. SLD, PO, Wspólnego Lublina, PSL a także społecznicy.

Program wyborczy prezydenta Krzysztofa Żuka to cztery filary: „Zielone i ekologiczne miasto”, „Metropolia Lublin”, Praca i nowoczesna gospodarka” oraz „Miasto wszystkich mieszkańców”. Każdy z nich jest ważny. Bo w planach jest I rewitalizacja doliny Bystrzycy,  Podzamcza i rozwój ekologicznego transportu, współpraca uczelni z pracodawcami, a i nowy stadion żużlowy. Wesprzemy seniorów, osoby niepełnosprawne, a i rodziny z dziećmi - zapowiada prezydent Żuk. Jeśli chodzi o seniorów to już wcześniej pojawiły się deklaracje darmowego transportu miejskiego dla osób powyżej 65 roku życia.

 
Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe