Jak walczyć z bezrobociem wśród osób po 50. roku życia?

  • 31.07.2015, 14:30 (aktualizacja 01.08.2015, 13:10)
  • Dominik Masierak
konferencja 50+
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja jak skutecznie wspierać Dobre praktyki w zakresie aktywizacji zawodowej osób w wieku 50 plus była okazją do przyjrzenia się bliżej sprawie bezrobocia wśród osób powyżej 50. roku życia. Pomimo wielkich środków wydawanych na aktywizację zawodową tej grupy rezultaty nie są zadowalające, choć i tak z roku na rok coraz lepsze.

Odsetek bezrobotnych osób w wieku 50 plus jest bardzo wysoki. W samym tylko województwo lubelskim ta grupa stanowi niemal jedną czwartą wszystkich zarejestrowanych bezrobotnych.

 

Dominik Masierak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mark_ORD
Mark_ORD 02.08.2015, 01:33
"czy spuznione....?" jeszcze z 10 lat i nie bedziecie mieli zadnego problemu bo roczniki wyzu demograficznegoo wyjechali z kraju jakies 15 lat temu.

Pozostałe