Czwartek, 17.01.2019

KULturalia - będą gwiazdy

  • 27.04.2018, 10:11
  • Krzysztof Boguń
KULturalia - będą gwiazdy
Znamy listę wykonawców, którzy zagrają w tym roku w Lubinie na Kulturaliach są to m.in. Kamp!, Myslovitz i The Dumplings. Koncerty będą się odbywać 24 i 25 maja na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur. W czwartek pojawią się: Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik i Kev Fox oraz Krzysztof Zalewski. W piątek zobaczymy takie zespoły jak: Kamp!, Myslovitz, The Dumplings oraz Voo Voo.
W programie znajdzie się także sporo imprez towarzyszących m.in.  Turniej o Puchar Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego, zbiórka krwi "100 litrów na Stulecie KUL",  Gala finałowa konkursu Open Stage oraz pokazy sztukmistrzów i żonglerów -  Żonglerską Lubelską Konwencję ŻeLKa.
W związku z imprezą spodziewane są utrudnienia w ruchu - będzie wyłączony jeden pas na Racławickich od Skweru Abpa Życińskiego do Grottgera, ta ulica będzie wyłączona całkowicie z ruchu.

 


 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe