Dni Dialogu Pokoleń - Prezydent Żuk zaprasza

  • 26.04.2018, 13:23
  • Krzysztof Boguń
Dni Dialogu Pokoleń - Prezydent Żuk zaprasza
Dziś t.j. 26 kwietnia 2018 w CSK Lublin w Sali Operowej rozpocznie się inauguracja Dni Dialogu Pokoleń. Wydarzenie uświetni koncert Piotra Selima z zespołem " Jestem tu - jestem z Tobą".

To nie jedyna z atrakcji przygotowanych na wydarzenie, które odbywa się w Lublinie od 2012 r. W tym roku koncert "Jestem tu - jestem z Tobą" będzie oscylował wokół idei patriotyzmu w dzisiejszej dobie, wokół  miłości, dobroci, bliskości i otwartości na drugiego człowieka. Będzie też o  pluralizmie , a także o budowaniu wspólnot i co za tym idzie prawidłowych relacji miedzyludzkich.
Jest to 15 utworów duetu Hanna Lewandowska (słowa) i Piotr Selim (muzyka) wykonywanych przez artystów w różnym wieku - z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UMCS w Lublinie (przygotowanie Urszula Bobryk), Chóru "Akademos Junior" i Chóru "Akademos" Międzynarodowych Szkół Paderewski w Lublinie (przygotowanie Elżbieta Niczyporuk), Chóru "Kantylena" III LO im. Unii Lubelskiej (przygotowanie Małgorzata Nowak) oraz zespołu muzycznego w składzie Piotr Bogutyn - gitary, Tomasz Piątek - saksofony, Krzysztof Nowak - gitara basowa, Tomasz Deutryk - perkusja oraz kwartetu smyczkowego Ladies Quartet.
Poza tym na scenie pojawia się dobrze znani lubelskiej publiczności: Krystyna Szydłowska, Magdalena Celińska, Magdalena Welc, Weronika Lipiec, Oliwia Pyzik, Dominika Matysik, Łukasz Jemioła, Kamil Smerdel, Piotr Selim.
Dyrekcja -
Urszula Bobryk.
 

Krzysztof Boguń

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe