Piątek, 15.02.2019

Minister straszy - stracicie unijne pieniądze

  • 7.02.2018, 16:11
  • Cezary Potapczuk
marszalek_-_kontrapunkt.mp4
Szef resortu inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński wytyka samorządowi województwa, opieszałość i słabe wykorzystywanie funduszy unijnych. Marszałek Sławomir Sosnowski zapewnia, że nie jest tak jak mówi minister i na dowód cytuje dane, które dają nam miejsce w środku i górnej połowie tabeli

Marszałek nie wie o co chodzi ministrowi i potakującemu urzędnikowi z Warszawy wojewodzie, W jego ocenie te pohukiwania i groźby to jedynie polityka, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, Wojewoda Czarnek powinien zająć się swoimi sprawami, a minister powinien dokładnie czytać tabele i zestawienia dotyczące wydatkowania funduszy unijnych, Na razie niestety, obaj mają objawy alergii na zieloną koniczynkę.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Cezary Potapczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe