Wtorek, 23.07.2019

Jubileusz 100-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

  • 20.10.2017, 15:04 (aktualizacja 23.10.2017, 18:46)
  • Rafał Pop
20171020_janow_100lecie_logo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej w Janowskiej Kolegiacie, kolejno we wspólnym pochodzie przeszliśmy do Janowskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się okolicznościowy apel z okazji Jubileuszu.

 

Rafał Pop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tosia
Tosia 23.10.2017, 15:09
Monika BEZKONKURENCYJNA.
 Justyna Zuń-Dalloul
Justyna Zuń-Dalloul 23.10.2017, 05:58
Ja zostalam zaproszona - do udzielenia wywiadu jako jedna z absolwentek, ktore ponoc zribila kariere, Mam zamiar na pytania odpowiedziec, bo mam wiele do powiedzenia na temat szkoly : oj bedzie troche slow krytyki ,a ja nie bylabym dziennikarka(, i to pierwsza jaka wyszia z murow twj szkoly), gdybym ni skorzystala z opkazji napisac kilka slow prawdy-je je. Choc spozniona obiecano mi to. Najbardziej zal mi fiesty w Nysliwskiej. Moj rocznik mial tan po raz pierwszy stodniowke.No coz, na ptrania wywiadu odpowiedzi udziele, drugiej fiesty w Mysliwskiej nie da sie zorganizowac. Prawda jest taka:ludzie sie porozjezzdali.Ja nie moglam przyjechac ze wzgledu na nawal pracy oraz sytuacje polityczna w kraju , w ktorym mieszkan. Pozdrawiam Was! Kiedys Justyna Zuń, a obecnie Justyna Zuń-Dalloul
Katarzyna S.
Katarzyna S. 23.10.2017, 00:24
Agnieszko - cieszę się, że mogłam obejrzeć ten historyczny już KONCERT od przodu (czyli tak jak on wyglądał dla Widzów), bo w trakcie jego trwania oglądałam go od zza kulis, czyli od tyłu ..., no i muszę powiedzieć, że WY ARTYŚCI ABSOLWENCI byliście świetni! Gratuluję WAM i jestem dumna, że ta nasza staruszka "buda" ma takich fantastycznych ludzi, i że ja też znalazłam się wśród WAS. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Pozdrawiam serdecznie.
Gienia ;-)
Gienia ;-) 22.10.2017, 16:39
Absolwenci to nie tyle wybrani, co chętni do wzięcia udziału w 100 leciu szkoły, każdy miał szansę, ale wielu z niej nie skorzystało, tak jak Gienio ;-) A szkoda bo było super.
Genio
Genio 21.10.2017, 23:42
Absolwenci oczywiście wybrani, jak i lokalna śmietanka . tzw. stulecie dla wybranych.
Ernix
Ernix 20.10.2017, 18:41
Przepiękny koncert! <3
Agnieszka Wołoszyn
Agnieszka Wołoszyn 20.10.2017, 18:18
Było super! Dziękujemy wspaniałym artystom!
Zygmunt S
Zygmunt S 20.10.2017, 16:01
Dziękujemy Lubelskiej T.V za uwiecznienie tego historycznego Koncertu i udostępnienie w Internecie...z radością wchodzimy w nowe 100 lecie szkoły...

Pozostałe