Uczucie tropików w Lublinie

  • 31.07.2017, 12:47
  • Konrad Sławiński
mosir_i_upal.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Średnia temperatura w tym tygodniu w Lublinie w ciągu dnia wyniesie powyżej 30 a w nocy około 20 stopni. Ważne jest by podczas takiej pogody unikać największego nasilenia słonecznego oraz pamiętać o uzupełnianiu ilości wody w organizmie. Najskuteczniejsza wydaje się jednak opcja schładzania Naszego ciała.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że temperatury, które nadeszły i mają jeszcze nadejść nad Lubelszczyznę, pozwalają poczuć się jak w egzotycznych miejscach. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie dzięki nowoczesnym obiektom: Aqua Lublin, Słoneczny Wrotków czy Centrum Łabędzia, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców o chwili wytchnienia w tych iście rajskich warunkach.

 

Konrad Sławiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe