Kulturalnik - Rozdajemy książki!

  • 27.03.2017, 10:59 (aktualizacja 28.03.2017, 17:14)
  • Alina Pospischil
kult_10_enko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W okrągłym 50. odcinku Kulturalnika mamy dla naszych Widzów jubileuszową niespodziankę. Przygotowaliśmy konkurs, w którego pule jest kilka egzemplarzy powieści "Księgobójca" autorstwa Mai Wolny (Wydawnictwo Czarna Owca). Oprócz rozmowy o literaturze, wpadniemy na próbę premierowego spektaklu "Ponowne zjednoczenie Korei" w Centrum Kultury w Lublinie i przekonamy się, jacy wykonawcy wystąpią podczas tegorocznych Medykaliów z Wyspą.

By wygrać kryminał Mai Wolny, wystarczy odpowiedzieć na pytanie zawarte w odcinku: "Jak nazywa się główny bohater powieści?". Imię i nazwisko wraz z danymi osoby biorącej udział w konkursie należy wysłać pod adres [email protected], a w tytule maila napisać "konkurs".

Na maile czekamy do 31 marca.

Alina Pospischil

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sylwia
Sylwia 03.04.2017, 10:16
przepraszam, czy były już wyniki?

Pozostałe