Rzeszowianie skrewią ??? Wiadomość dla fanów żużla

  • 23.03.2017, 11:47 (aktualizacja 12.06.2017, 11:26)
  • Krzysztof Boguń
Rzeszowianie skrewią ??? Wiadomość dla fanów żużla
Po dużym znakiem zapytania stoją dwa sparringi drużyny Speed Car Motor Lublin ze Stalą Rzeszów. Pierwszy jak się ostatecznie okazało miał odbyć się w Lublinie ( choć były przymiarki do wyjazdu), a drugi na wyjeździe. Trener Stali Rzeszów Janusz Stachyra ma jednak pewne obiekcje.

Pomimo tego, że drużyna z Rzeszowa podobnie jak nasi zawodnicy, po raz pierwszy w tym roku na tor wyjechała 17 marca trener Stachyra twierdzi, że jest jeszcze za wcześnie na sparowanie. Zawodnicy Speed Car Motor Lublin są gotowi - odpowiada na to trener Dariusz Śledź. Pomimo tego, że na piątkowym treningu zjawili się tylko zawodnicy z Polski lubelska drużyna chętnie wzięłaby udział w sparringu z Rzeszowem. Manager klubu Piotr Więckowski powiedział lubelskiej tv., że: " bez względu na zakończenie rozmów ze sparringpartnerem z podkarpacia w piątek o g. 15.00 lubelska drużyna wyjedzie na tor aby pościgać się parami w ramach treningu specjalnie dla oczekującej żużlowych emocji lubelskiej publiczności". - Kwestia spotkania z drużyną  STAL BETAD LEASING RZESZÓW jest jeszcze otwarta - dodaje Więckowski. Więc może się zdarzyć i tak, że dwa zaplanowane spotkania towarzyskie dojdą do skutku. Tak czy owak w piątek o g. 15.00 znowu na torze przy Zygmuntowskich da się słyszeć ryk silników i znowu poczujemy charakterystyczną woń metanolu. Z Rzeszowem czy bez ważne, że lubelski żużel znowu żyje... .

Mamy potwierdzona wiadomość z ostatniej chwili:

" W imieniu drużyny Speed Car Motor Lublin pragniemy poinformować, iż piątkowy sparing odbędzie się w zmienionej formie. Zamiast spotkania kontrolnego ze Stalą Rzeszów odbędą się wyścigi w formie turnieju par: z udziałem dwunastu zawodników. Oprócz lubelskich żużlowców wezmą w nim udział Dawid Lampart ze Stali Rzeszów i Oskar Bober, zawodnik drużyny Betard Sparta Wrocław.

Początek wyścigów o godz. 15.

Informujemy także, że dziś tj. 23.03.2017 trening z udziałem wszystkich zawodników Speed Car Motor Lublin odbędzie się o godz. 14. Zapraszamy na stadion" .

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe