Lubelska.tv sprawdziła stan dróg w Lublinie

  • 22.02.2017, 18:50 (aktualizacja 22.02.2017, 19:27)
  • Konrad Sławiński
dziury.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po zimie ani śladu, ale ta piękna dla jednych pora roku sprawia, jak co wiosnę, że jej uroki najczęściej wspominają kierowcy. Niedoskonałości dróg i walkę z nimi postanowiliśmy zbadać sami.

Podróżowanie po Lublinie wygląda mniej więcej jak "slalom gigant", czyli kręcenie w lewo i w prawo kierownicą. Dlaczego? Ponieważ, wjechanie w takową niedoskonałość wiązać się może z wizytą u mechanika, która osiągnie kwotę nawet 600 złotych. Władze miasta jednak pieczołowicie ten skutek uboczny zimy zwalczają o czym świadczyć mogą liczne drużyny poprawiające stan nawierzchni przed ich właściwym remontem. Z jakim efektem? Skomentujcie sami.

Konrad Sławiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe