Lubelska Caffe - Alina Łuszczak

  • 11.02.2017, 15:13 (aktualizacja 13.02.2017, 20:27)
  • Lubelska TV
cafe_alyna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W studio gościmy Alinę Łuszczak, prezes Fundacji Pozytywnych Przemian. Tematem rozmowy jest konferencja pt. Kobiety Kobietom: Ilona Felicjańska i niezależne.

4 marca w sali Centrum Spotkania Kultur odbędzie się konferencja poświęcona kobietom. Spotkanie, zorganizowane z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, ma na celu pokazanie, w jaki sposób panie potrafią pokonywać uzależnienia i radzić sobie z problemami. Podczas konferencji usłyszymy historie kobiet związanych z Lublinem, które pokonały trudności i osiągnęły sukces. Jako gość specjalny, w wydarzeniu wystąpi także znana polska modelka, Ilona Felicjańska. Więcej szczegółów w materiale. Zapraszamy do oglądania!

Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Henry
Henry 12.02.2017, 20:25
"ktore,zwiazanych,zapraszsmy"-6 zdań i 3 błędy...Na pozytywną przemianę należy wysłać redaktorka,który to napisał i opublikował...

Pozostałe