W jakim kierunku zmierza PiS

  • 30.12.2016, 23:00
  • Cezary Potapczuk
kontrapunkt_profesor.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Co to jest pucz i czy "zamach" smoleński ustępuje miejsca "zamachowi" stanu, o tym Cezary Potapczuk rozmawia z politologiem profesorem Grzegorzem Januszem wykładowcą UMCS.

To co dzieje się w Polsce budzić powinno uzasadnione obawy. Wszystko wskazuje na to, że PiS nie mając większości konstytucyjnej chce zmienić ustawę zasadniczą i ustrój. Prezes Jarosław Kaczyński uwierzył w swoją misję i za wszelką cenę chce narzucić Polakom swoją wizję państwa. Nawet kosztem gospodarki. Tymczasem z państwami słabymi gospodarczo nikt dzisiaj się nie liczy, a i poważnie nie rozmawia. Nie mamy przyjaciół, ani sojuszników - podsumowuje sytuację Polski profesor Grzegorz Janusz

Cezary Potapczuk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe