Reforma Systemu Oświaty: Dobra czy zła zmiana?

  • 21.11.2016, 17:23
  • Konrad Sławiński
001_20161121_oswiatalogo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
1 września 2017 roku uczniowie obecnych szóstych klas szkół podstawowych mają kontynuować naukę nie w gimnazjach, ale wciąż w szkołach podstawowych. Reforma w oświacie mówiąca o tym, iż należy zlikwidować szkoły gimnazjalne wywołuje sporo emocji i kontrowersji.

Oponentami takiego rozwiązania są nauczyciele a także część rodziców. Zdaniem przedstawicieli oświaty obie te grupy zostają wprowadzane w błąd i jest to czynnikiem zapalnym w całym konflikcie.

W związku z taką a nie inną gorącą atmosferą przed zbliżającą się reformą, organizowane są spotkania z rodzicami a także nauczycielami, gdzie wyjaśniane są wszystkie zagadnienia związane z takim planowanym rozwiązaniem systemowym.

Konrad Sławiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe