Przez uśmiech do zdrowia

  • 09.11.2016, 20:03
  • Konrad Sławiński
Przez uśmiech do zdrowia
W niedzielne popołudnie 20 listopada zapraszamy na drugi dzień wyjątkowego weekendu z Pracą Mocą i Energią. Tego dnia mieszkańcy Lublina, zwłaszcza dzielnicy LSM, zostaną obsypani dużą dawką dobrego humoru. Po sukcesie dwóch pierwszych edycji projektu POZYTYWNA ENERGIA, organizowanego przez Fundację Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”, czas na kolejne wydarzenie.

20 listopada na scenie Domu Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Wallenroda 4a show wykonają artyści, którym nie jest obce tworzenie wyjątkowej atmosfery.

W ten wyjątkowy wieczór wystąpi Przemysław Gąsiorowicz, Kabaret Obustronni Ludzi czy Grzegorz Halama Oklasky.

Ta edycja koncertu, jak i dwie poprzednie, dedykowana jest dla 5-letniego Krzysia, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną – Zespół Alstroma. Zebrane pieniądze z biletów, z puszek oraz z aukcji, zostaną przekazane na fundusz rehabilitacyjny, dzięki któremu możliwy jest proces leczenia Krzysia.

Na aukcjach będzie dostępnych wiele ciekawych przedmiotów, jak chociażby voucher do Uzdrowiska Nałęczów czy piłka z autografem prezesa PZPN – Zbigniewa Bońka.

Koncert rozpoczyna się od godziny 17:00. Cena biletu to 20zł, który nabyć można wyłącznie przed koncertem.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do przybycia i wsparcia Krzysia. Pamiętajmy o tym, iż uśmiech dziecka jest jednym z najpiękniejszych widoków, jaki można ujrzeć na tej planecie.

Konrad Sławiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe