Środa, 16.10.2019

Warsztaty dla miłośników branży IT

  • 08.09.2016, 10:18 (aktualizacja 08.09.2016, 10:43)
  • Konrad Sławiński
Warsztaty dla miłośników branży IT
17 września w hotelu Mercure przy Alejach Racławickich odbędą się bezpłatne warsztaty KARIERA IT dla zainteresowanych tą dziedziną, ale i nie tylko.

Spotkanie przeznaczone dla osób, które wiążą swoją karierę zawodową z branżą IT. Prelekcje będą prowadzone przez ekspertów z tej dziedziny, a to zwiastuje efektywnie i kreatywnie spędzony czas.

Podczas wydarzenia będzie można skonsultować swój pogląd z zakresu IT z przedstawicielami firm, które będą prezentować swoje oferty pracy. Każdy uczestnik będzie mógł osobiście porozmawiać z reprezentującymi daną firmę osobami, sprawdzić aktualnie prowadzone projekty, poznać warunki i ewentualne możliwości zatrudnienia oraz wziąć udział we wstępnej rekrutacji.

Dodatkowo w czasie trwania tego wydarzenia będą się odbywać pokazy technologii, m. in. Druku 3D oraz gier. Każdy uczestnik otrzyma materiały targowe, będzie miał możliwość skonsultowania swojego CV z doradcami zawodowymi oraz wziąć udział w konkursach.

Do wygrania :

– Podwójne zaproszenia na spektakle w Teatrze Muzycznym w Lublinie

– 20 voucherów na Paintball od Fun Sport Lublin

– 6 voucherów do pokoju zagadek Let Me Out

– 6 voucherów na Paintball Laserowy od Laser City

– Kubki, koszulki i podkładki pod myszki od No Fluff Jobs

– Książki ufundowane przez Wydawnictwo Helion

– Gadżety od Praca.pl

– Kubki od InfoPraca.pl

– Gumowe kaczuszki od Pośredniak IT

– Upominki od Wystawców

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie internetowej www.careercon.pl/konferencja/kariera-it-lublin-17-09-2016/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, ale również osoby, które nie miały wcześniej styczności z branżą IT. 

Konrad Sławiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe