Wieczór autorski książki "Motocyklem przez Indie"

  • 26.08.2016, 17:15
  • Konrad Sławiński
3motocyklem_przez_indielogompg.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podróżnicy: Witold Palak oraz Dorota Wójcikowska 25 sierpnia spotkali się z czytelnikami podczas wieczoru autorskiego w jednym z lubelskich Empików.

Po sześciomiesięcznym pobycie w Indiach Witold Palak postanowił napisać książkę w wydawnictwie Bernardinum, z którym współpracuje Wojciech Cejrowski. Podczas oficjalnego spotkania poruszonych zostało wiele intrygujących kwestii odnośnie wyprawy, powodów, dla których książka ujrzała światło dzienne czy sytuacji, które należały do tych niebezpiecznych. Zebrani czytelnicy mogli wysłuchać tego co bohaterzy mają do powiedzenia, jak i również zadać pytania, które nasuwały im się podczas spotkania.

Konrad Sławiński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe