Alarm bombowy na Granitowej okazał się niegroźny.

  • 26.07.2016, 12:06 (aktualizacja 26.07.2016, 12:33)
  • Radosław Zajączkowski
Alarm bombowy na Granitowej okazał się niegroźny. Google.pl
Na pętli autobusowej przy ulicy Granitowej kierowca autobusu MPK linii 57 zgłosił policji, że w autobusie znajduje się podejrzany pakunek.

Policja przyjęła zgłoszenie we wtorek w okolicach godziny 9 rano. Do akcji wkroczyła ekipa antyterrorystyczna wraz z psem tropiącym. Włączyli się także policyjni pirotechnicy z robotem, który sprawdził zawartość pakunku. Na szczęście cała sytuacja okazała się niegroźna, gdyż reklamówka pozostawiona w autobusie miała w sobie  opakowanie z jedzeniem. Kierowca zawiadamiając policję postąpił zgodnie z procedurami, ponieważ każda podejrzana rzecz pozostawiona w pojeździe miejskim może okazać się niebezpiecznym ładunkiem narażającym zdrowie i życie podróżujących.

Radosław Zajączkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe