Niedziela, 20.01.2019

Lublin gospodarzem II Wschodniego Forum Biznesu.

  • 20.06.2016, 12:21 (aktualizacja 20.06.2016 12:26)
  • Krzysztof Boguń
Lublin gospodarzem II Wschodniego Forum Biznesu.
Lubelska.tv ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Wschodnim Forum Biznesu, które odbędzie się w dniach 22-23.06.2016 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Gospodarzem, autorem i twórcą planowanego wydarzenia jest Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej, ideą której było stworzenie wydarzenia, gdzie przedstawiciele biznesu łączą wspólne przedsięwzięcia.

W II Wschodnim Forum Biznesu, podobnie jak w poprzedniej edycji, uczestnikami będą przedstawiciele ministerstw z resortów gospodarczych, członkowie izb przemysłowo-handlowych, ambasadorowie, konsulowie, ekonomiści ds. rynków międzynarodowych oraz przedsiębiorcy z Polski, Ukrainy, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu, Mołdawii, Chin, Indii, Włoch, Francji, ZEA, Arabii Saudyjskiej, Afryki w tym Angoli.

Podczas zaplanowanych prelekcji i debat, wystąpią znakomici eksperci
w zakresie możliwości rozwoju i inwestycji Regionu Lubelskiego oraz Polski jako atrakcyjnego partnera biznesowego.

Kluczowym  elementem programu będą indywidualne branżowe spotkania firm „business2business” oraz „business2administration”. Uzupełnieniem części praktycznej będzie „case study” oraz wizyty studyjne w dniu 23.06.2016 r.

Zapraszając Państwa do udziału, jesteśmy szczerze przekonani, że owo wydarzenie stworzy szereg możliwości rozwoju biznesu tej części Europy
i świata, a dla Państwa stanowić będzie okazję do nawiązania wielu nowych kontaktów międzynarodowych.

Forum ma bardzo duży potencjał do stworzenia ogromnego międzynarodowego wydarzenia biznesowego.

 
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe