Słoneczny Wrotków rozpoczyna kolejny sezon!

  • 17.06.2016, 11:13
  • Wiktoria Samborska
Słoneczny Wrotków rozpoczyna kolejny sezon!
W najbliższy weekend rozpoczynamy kolejny sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Do dyspozycji naszych gości będą wszystkie doskonale znane atrakcje kompleksu. Ceny pozostają bez zmian!

W najbliższy weekend rozpoczynamy kolejny sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Do dyspozycji naszych gości będą wszystkie doskonale znane atrakcje kompleksu. Ceny pozostają bez zmian.

Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu  znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów - plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci - brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

W miniony weekend Słoneczny Wrotków był otwarty w sobotę i niedzielę, a w najbliższy (18-19 czerwca) rozpoczynamy już właściwy sezon. Od soboty ośrodek będzie czynny codziennie w godz. 9-20. Ceny pozostają bez zmian: 5, 10 i 15 zł za wejście bez limitu czasu.

Przypominam również, że od początku czerwca działa kompleks basenów zewnętrznych w Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich – nowość na mapie letnich atrakcji Lublina. W skład kompleksu wchodzą m.in. baseny z podgrzewaną wodą, place zabaw, tereny z leżakami, a od najbliższego weekendu także gastronomia.

 

Wiktoria Samborska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe