"Porwanie Sabiunek" w ramach akcji akcji "Bilet za 400 groszy"

  • 10.05.2016, 16:43
  • Wiktoria Samborska
"Porwanie Sabiunek" w ramach akcji akcji "Bilet za 400 groszy"
Teatr Muzyczny zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Teatru Publicznego. W tym roku, w ramach akcji "Bilet za 400 groszy" proponujemy "Porwanie Sabinek" przezabawną farsę o perypetiach pewnego filologa klasycznego z ambicjami literackimi.

PORWANIE SABINEK - znakomita farsa w III aktach. Gwarancja wspaniałej zabawy w towarzystwie artystów Teatru Muzycznego w Lublinie!

W mieszkaniu panuje względny porządek (żona Ernestyna w sanatorium, ale pokojówka Weronika na posterunku). Profesor języków starożytnych Paweł Owidowicz nie ma zielonego pojęcia o tym, że w ciągu kilku dni jego całe profesorskie życie stanie na głowie. To, o czym Paweł Owidowicz wie doskonale, to stan jego portfela, który od pewnego czasu prowokuje go do refleksji o przemijaniu i kruchości życia...Zapraszamy na zwariowaną komedię ze starożytnością w tle, w której pokojówka poprawia wypracowania z łaciny, a łacina dla odmiany nikogo nie obraża. Poglądowa lekcja nowoczesnej bankowości pod tytułem: Ile razy można pożyczyć to samo pięćset koron - GRATIS! :)Czas Trwania spektaklu: ok. 2 godziny, z dwiema przerwami.

Bilety zaczniemy sprzedawać 14 maja o godzinie 14 w kasie Teatru przy ul. Skłodowskiej 5. W ubiegłym roku bilety na "Barona Cygańskiego" rozeszły się w ciągu niewiele ponad jednej godziny, więc warto zająć dobre miejsce w kolejce...

21 maja godz. 18.00 Scena Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5

Bilety: 400 gr

Kontakt: Dział sprzedaży i promocjitel. 81 532 25 21 , tel./fax. 81 534 20 25

Kasa biletowa: 81/ 532-96-65; kom. 502-662-956

e- mail: [email protected]

http://teatrmuzyczny.eu/front/page/get/9/termin_id:531

Wiktoria Samborska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe