Kontrapunkt - Z. Drążkowski

  • 04.04.2016, 17:46 (aktualizacja 06.04.2016, 18:57)
  • Agnieszka Sprawka
kontrapunkt_-_emaus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tym razem w studio "Kontrapunktu" gościliśmy założyciela i dyrektora fundacji "Między nami", a także prezes spółdzielni socjalnej "Emaus", Zbigniew Drążkowski.

Razem z naszym gościem, panem Zbigniewem Drążkowskim rozmawiamy o potrzebie pomagania. Drugi człowiek - to on liczy się najbardziej. W myśl idei wspólnoty a także chęci i potrzeby niesienia pomocy innym, Zbigniew Drążowski założył fundację "Między nami", a następnie zarejestrował polski oddział Stowarzyszenia Emaus. O szczegółach dotyczących budujących więzi inicjatywach, Lublinie jako mieście chętnym do niesienia pomocy, a także o historii powstawania takich miejsc, dowiedzą się Państwo z materiału. Zapraszamy do oglądania!

Agnieszka Sprawka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe