Na Podsłuchu

  • 21.03.2016, 12:56
  • Wiktoria Samborska
Na Podsłuchu
Na Podsłuchu, to nowy program telewizyjny w którym będziemy podsłuchiwać i mówić o tym co dzieje się w świecie muzycznym na terenie Lubelszczyzny i nie tylko

Na Podsłuchu, to nowy program telewizyjny w którym będziemy podsłuchiwać i mówić o tym co dzieje się w świecie muzycznym na terenie Lubelszczyzny i nie tylko. Poprowadzi go dwóch kolegów Maciej Płokita i Ireneusz Muszyński, związanych z Lubelską branżą muzyczną od wielu lat. Czasami na poważnie, ale także i na wesoło :). Z pewnością inspiracją dla programu i samych prowadzących będzie cykl spontanicznych oraz prawdziwych wydarzeń, które mają swoje korzenie w Lublinie i całym Województwie Lubelskim, a także w Polsce. Gośćmi programu będą Ludzie, których muzyka tak mocno porusza, że właśnie zostali skierowany do specjalnej operacji z cyklu Na Podsłuchu, a my to wszystko jak sama nazwa wskazuje podsłuchamy oraz przekażemy Wam dalej :)

Wiktoria Samborska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe