Targi Edukacyjne 2016

  • 09.03.2016, 17:07
  • Dominika Skabara
konfa targi
loadingŁaduję odtwarzacz...
17-18 marca odbędą się Targi Edukacyjne. Jest to 12 lubelska edycja Targów Edukacyjnych. Już zgłosiło chęć udział 109 wystawców, w tym 40 uczelni. Oczywiście wszystkie uczelnie lubelskie, również z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, 63 szkoły ponadgimnazjalne. Nowością tegorocznych targów edukacyjnych będzie Lubelska Strefa Zawodów.

Wspólnie z przedsiębiorcami i pracodawcami, w Lublinie od lat budowany jest nowy model szkolnictwa zawodowego. Ponadto lubelskie szkoły zapewniają ofertę edukacyjną, która promuje absolwentów na rynku pracy. Lubelskie szkoły są również dobrze wyposażone w sprzęt, nowe technologie a przedsiębiorcy nawiązujący współpracą mają możliwość korzystania z tego  wyposażenia. 

Dominika Skabara

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe