Kontrapunkt - rozmowa z przedstawicielami WOiW UM w Lublinie

  • 29.02.2016, 17:35
  • Agnieszka Sprawka
Kontrapunkt - przedstawiciele Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta…
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dzisiejszym odcinku gościli u nas: zastępca dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta w Lublinie, Pani Barbara Czołowska oraz zastępca dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta w Lublinie, dyrektor Piotr Burek.

W studio "Kontrapunktu" razem z przedstawicielami Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta w Lublinie, zastępcą dyrektora Wydziału Barbarą Czołowską oraz zastępcą dyrektora Wydziału, dyrektorem Piotrem Burkiem poruszaliśmy kwestie dotyczące systemu oświaty w lubelskich szkołach i przedszkolach. Nasi goście odpowiadali na pytania m.in. o wpływ zmiany obowiązku szkolnego dla dzieci w wieku 6 lat na organizację klas pierwszych oraz o sposób, w jaki Urząd Miasta będzie pomagał w realizowaniu programu: "Rodzina 500+".

Agnieszka Sprawka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe