Koncert The Cranberries!

  • 25.02.2016, 10:15 (aktualizacja 25.02.2016, 10:29)
  • Wiktoria Samborska
Koncert The Cranberries!
Już w piątek start sprzedaży biletów na koncert The Cranberries!

 

W piątek 26 lutego o godz 10:00 rozpoczyna się pierwszy etap sprzedaży biletów (potrwa do końca marca lub do wyczerpania biletów w poszczególnych sektorach) na koncert zespołu The Cranberries w dn. 03.06.2016 r. na Arenie Lublin!
 

Jakie zniżki?
Sprzedaż będzie prowadzona przez Eventim sp. z.o.o za pośrednictwem eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, Media Markt, Saturn i w niektórych księgarniach PWN.
Najtańsze bilety kosztować będą już 75 zł. Przewidujemy następujące zniżki:
* 10% dla zakładów pracy przy zakupie minimum 20 biletów,
* 5 % przy zakupie co najmniej 10 biletów,
* w wysokości 10 zł od ceny biletu jednoosobowego dla posiadaczy Sportkart MOSiR „Bystrzyca” z nadanym numerem PIN, w następujących okresach: 26.02-04-03.2016 r., 01.04. –7.04.2016 r., 28.05. – 2.06.2016 r. Posiadaczowi Sportkarty przysługuje prawo do zakupu wyłącznie dwóch biletów jednosobowych w cenie obniżonej o 10 zł za sztukę. Przy zakupie wymagane jest podanie numeru Sportkarty i ostatniej cyfry PIN.

Po trzech latach przerwy
The Cranberries zasłynęli m.in. przebojami: „ Linger” , „Zombie”, „Animal Instinct” czy „Salvation”. Grają od ponad 20 lat, sprzedali 40 mln płyt, koncertowali na sześciu kontynentach, ale w Polsce wystąpili dotychczas tylko dwa razy razy – ostatni koncert odbył się na warszawskim Torwarze (sprzedały się wszystkie bilety). Ich hity wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów w wielu krajach, teraz będą mogli ich na żywo posłuchać mieszkańcy Lublina i wszyscy fani The Cranberries, którzy tego dnia zawitają do miasta.

Dla muzyków The Cranberries z Dolores O`Riordan koncert 3 czerwca na Arenie Lublin będzie pierwszym po trzyletniej przerwie i jak na razie jedynym, potwierdzonym występem w Europie Środkowo-Wschodniej.
Co w strefie VIP, co w lożach
Dla przypomnienia:
Bilet VIP zawiera:
miejsca siedzące na wygodnych miękkich fotelach, catering w restauracji VIP otwarta 1,5 godziny przed koncertem i w trakacie przerw, VIP Parking (przy zakupie minimum 3 biletów)
Bilet do LOŻY
8 lub 16 miejsc siedzących na wydzielonym balkonie na wygodnych miękkich fotelach, pełną obsługę cateringową, lożę na wyłączność 1,5h przed koncertem, parking VIP (*Aby wykupić wejście do loży konieczny jest zakup wszystkich biletów)

 

CENNIK:

Wiktoria Samborska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe