Najlepsi pływacy pojawią się w Lublinie!

  • 13.01.2022, 13:04
  • Źródło: Lublin.eu
Najlepsi pływacy pojawią się w Lublinie!
W czerwcu w AQUA Lublin pojawią najlepsi polscy pływacy. Nasze Miasto zostało wybrane na gospodarza tegrorocznych Głównych Mistrzostw Polski w Pływaniu. Decyzję taką podjął Polski Związek Pływacki doceniając nasze dotychczasowe doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie.

W 2021 roku w AQUA odbyły się zwycięskie dla Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców oraz Zimowe Mistrzostwa Polski U15, a w poprzednich latach: Zimowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Akademickie Mistrzostw Polski, Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców czy Mistrzostwa Polski Głuchych. Lublin ma świetną reprezentację liczymy więc na rekordy i medale!

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe