Bilety na mecz Motor Lublin - Legia Warszawa

  • 26.11.2021, 11:15
  • Źródło: Lublin.eu
Bilety na mecz Motor Lublin - Legia Warszawa
Motor Lublin zmierzy się z Legią Warszawa na Arenie Lublin 1 grudnia o godz.20.00. Ze względu na duże zainteresowanie nadchodzącym spotkaniem, dystrybucja wejściówek na pucharowy hit została podzielona na etapy. Bilety są sprzedawane w trzech turach. Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety.

Pierwszy z etapów rozpoczął się 17 listopada o godz. 19:50 i trwał przez 72 godziny. W sprzedaży było 9 tysięcy biletów. W tym czasie wejściówki mogły kupować wyłącznie osoby, które w trakcie obecnego sezonu były na przynajmniej jednym meczu na Arenie Lublin. Weryfikacja następowała na podstawie numeru PESEL. Na tym etapie system odrzucał dane ludzi, którzy nie odwiedzili stadionu podczas spotkania ligowego lub pucharowego w bieżących rozgrywkach. To ukłon w kierunku kibiców, którzy zawsze wspierają Motor Lublin!

W drugiej turze bilety mogli kupować tylko fani, którzy kiedykolwiek pojawili się na biletowanym meczu Motoru na Arenie. Ten etap sprzedaży rozpoczął się 20 listopada o godz. 19:50 i również trwał 72 godziny.

Od 23 listopada o trwa otwarta sprzedaż. Dotychczasowe zainteresowanie meczem jest bardzo duże, sprzedanych zostało juz ponad 10 000 wejściówek! Po każdym etapie sprzedaży bilety nieopłacone wrócą do puli dystrybucyjnej.

CENNIK

  • bilety – 40 zł
  • bilety VIP – 300 zł
  • grupy zorganizowane (minimum 15 osób, w wieku do 15 roku życia) – 30 zł/bilet (zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected])

UWAGA! Wejściówki na mecz będzie można nabywać online na stronie https://bilety.motorlublin.eu/ lub stacjonarnie w Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Możliwość kupowania biletów pojawi się również w Sklepiku Kibica na stadionie, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00. Jeśli bilety będą nadal dostępne w dniu meczu, to zostaną sprzedawane w kasach Arena Lublin w cenie 50 zł. Posiadacze karnetów mają wstęp na mecz zawarty w cenie karnetów. Ich miejsca nie trafiły do sprzedaży.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe