Jak realizować programy grantowe dla młodzieży? Spotkanie szkoleniowe

  • 27.10.2021, 13:00
  • Źródło: lublin.eu
Jak realizować programy grantowe dla młodzieży? Spotkanie szkoleniowe
Zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli NGO, miejskich instytucji, Urzędu Miasta Lublin na szkolenie "Jak realizować programy grantowe dla młodzieży" 29 października 2021 (piątek), godz. 9:00 - 15:00, ul. Spokojna 2, sala 252.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak skutecznie zapraszać młodzież do współpracy przy planowaniu i realizacji ich własnych projektów.
Wspieranie aktywności młodych osób za pomocą grantów wymaga odpowiednich umiejętności. Dotyczy to zarówno osób pracujących z młodzieżą, jak i tych przygotowujących programy/konkursy grantowe. W ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży w Lublinie zostało zaplanowanych kilka takich działań.
Chcemy to robić jak najlepiej. Dlatego do poprowadzenia szkolenia zaprosiłyśmy Panią Olgę Napiontek, doktorkę socjologii, współzałożycielkę i wiceprezeskę Zarządu Fundacja Civis Polonus. Fundacja posiada wieloletnie doświadczenie: w pracy z młodzieżą, przy realizacji programów grantowych dla młodzieży, działań podnoszących kompetencje dorosłych odnośnie pracy z młodzieżą, w tym przy współpracy z samorządami, instytucjami miejskimi jak szkoły, biblioteki publiczne, domy kultury, domy sąsiedzkie.

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona, W celu zapisania się na spotkanie prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy
 

Źródło: lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe