ZAPOBIEGLI TRAGEDII

  • 12.10.2021, 10:41
  • Źródło: Policja Lubelska
ZAPOBIEGLI TRAGEDII
Wspólne działania dzielnicowych i świadka zdarzenia zapobiegły tragedii. Uratowali mężczyznę, który próbował targnąć się na własne życie. Mężczyzna skoczył z mostu, na szczęście pomoc przyszła na czas i desperat trafił pod fachową opiekę lekarską.

W miniony piątek dzielnicowi z Zamościa zostali skierowani nad rzekę Łabuńkę, gdzie bulwarem miał przechadzać się nietrzeźwy mężczyzna z zawieszonym na szyi sznurem. Zgłaszająca wezwała służby w obawie, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo.

Dzielnicowi natychmiast dotarli nad rzeką, gdzie zauważyli mężczyznę, który siedział na moście po zewnętrznej stronie barierki, w pewnej chwili skoczył. Policjanci natychmiast podbiegli do niego. Podbiegł również świadek zajścia, który w tym czasie wykonywał prace melioracyjne koryta rzeki. Wspólnie pomogli mężczyźnie. 26-latek, który próbował targnąć się na własne życie, był przytomny. Dzielnicowi wezwali natychmiast ratowników medycznych. Do czasu ich przyjazdu monitorowali funkcje życiowe 26-latka. Później mężczyzna został oddany pod opiekę medyków.

Natychmiastowa reakcja dzielnicowych i świadka zdarzenia, pozwoliła ocalić życie mężczyzny, który na czas trafił pod fachową opiekę lekarską.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe