Bezpłatne szkolenia dla lubelskich przedsiębiorców

  • 20.09.2021, 12:35
  • Źródło: Lublin.eu
Bezpłatne szkolenia dla lubelskich przedsiębiorców
O tym jak wypromować swoją markę w Internecie dowiedzą się lubelscy przedsiębiorcy podczas bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Miasto Lublin. Rekrutacja uczestników szkoleń rusza dziś, 20 września. Z oferty skorzystać może 20 podmiotów.

– Udział w proponowanych przez Miasto szkoleniach umożliwi przedsiębiorcom zdobycie wiedzy w zakresie sposobów promowania firmy na rynku. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi budowania marki, marketingu w social mediach, PR czy komunikacji biznesowej z otoczeniem. Są to ważne narzędzia pomagające w prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Oferta bezpłatnych szkoleń skierowana jest do dwóch grup przedsiębiorców: przedstawicieli branży kreatywnej oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie dzielnicy Śródmieście, która jest obszarem rewitalizowanym. Aby wziąć udział w darmowych szkoleniach, należy wypełnić formularzotwiera się w nowej karcie oraz umotywować chęć uczestnictwaNa podstawie przedstawionego przez przedsiębiorcę uzasadnienia, organizatorzy szkoleń wybiorą uczestników. Z darmowych szkoleń skorzysta 20 przedsiębiorców. Cykl szkoleń grupowych i indywidualnych będzie realizowany do 15 października.

Więcej informacji o szkoleniach i warunkach udziału można uzyskać pisząc na adres: [email protected].

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe