Informator Turystyczny, czyli praktyczne informacje dla turystów

  • 16.09.2021, 13:33
  • Źródło: Lublin.eu
Informator Turystyczny, czyli praktyczne informacje dla turystów
Do bogatej tematycznie gamy folderów miejskich dołącza Informator Turystyczny. To wydawnictwo, w którym zebrano praktyczne informacje na temat atrakcji, obiektów noclegowych, lokali gastronomicznych i punktów handlowych.

Informator Turystyczny to nowa darmowa publikacja stanowiąca kompleksowy niezbędnik dla turysty. Dzięki kompaktowym rozmiarom mieści się kieszeni lub niewielkiej torebce, a na niemal 100 stronach zawiera informacje praktyczne o mieście, zwiedzaniu i dostępnych usługach. Podpowiada, które atrakcje zobaczyć, gdzie nocować, gdzie zjeść, a gdzie pójść na kawę. Garść informacji znajdą w niej również osoby zainteresowane życiem nocnym, zakupami albo zwiedzaniem z przewodnikiem. Poza tym w publikacji znalazły się telefony alarmowe, informacje na temat środków transportu i parkowania w mieście.

Informator Turystyczny można znaleźć w:

  • punkcie informacji Centrum Inspiracji Turystycznej przy Jezuickiej 1-3,
  • wybranych lubelskich instytucjach kultury,
  • restauracjach,
  • barach,
  • hotelach.

Publikację opracowała i wydała Lokalna Organizacja Turystyczna Metropolia Lublin.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe