Piknik prozdrowotny "Zadbaj o zdrowie" i akcja szczepień przeciw COVID-19 na Placu Zamkowym

  • 10.09.2021, 11:13
  • Paulina Beczek
Piknik prozdrowotny "Zadbaj o zdrowie" i akcja szczepień przeciw COVID-19…
11 września w godzinach 10.00 - 15.00 na Placu Zamkowym odbędzie się piknik prozdrowotny. Jego organizatorem jest Urząd Wojewódzki. Akcja ma na celu rozwijanie świadomości na temat zdrowia i jego ochrony, a także szerzenie wiedzy w zakresie szczepień przeciw COVID-19.

W ramach akcji zostanie zorganizowana strefa wiedzy o nazwie "Fakty, nie opinie", w której odbędą się pokazy pierwszej pomocy, prelekcje edukacyjne i profilaktyczne oraz panel dyskusyjny "Zapytaj eksperta" na temat szczepień przeciwko Covid-19. Ważnym punktem programu jest też „miasteczko profilaktyczne”, gdzie do dyspozycji mieszkańców będą bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje lekarskie, dietetyczne i fizjoterapeutyczne. Wydarzenie urozmaicą konkursy i zabawy. 

 

Paulina Beczek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe