Rozpoczęcie akcji - #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!

  • 06.09.2021, 14:30
  • Paulina Beczek
Rozpoczęcie akcji - #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!
Dziś rozpoczęła się akcja #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew. Prowadzi ją Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie z żużlowym Motorem. Do zdobycia jest 250 biletów.

Akcja składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich będzie do zdobycia 250 biletów na mecz w fazie play-off Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Od 7 do 11 września w RCKiK na krwiodawców codziennie będzie czekać 50 wejściówek. Podczas wizyty w siedzibie Krwiodawstwa należy podać hasło #jedziemydalejlaczynaskrew. Drugi etap rozpocznie się w sobotę, 12 września. W tym dniu zorganizowana zostanie wielka akcja oddawania krwi na parkingu przy Stadionie Żużlowym Motor Lublin (Al.Zygmuntowskie 5 Lublin), podczas której do zdobycia będzie kolejne 250 wejściówek. Jest to okazja do pomocy i zdobycia biletów na spotkanie Motoru Lublin, które (prawie tak jak krew) są na wagę złota.

 

 

Paulina Beczek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe