Informacje drogowe: wyścig kolarski Tour de Pologne UCI World Tour

  • 07.08.2021, 08:00
  • Źródło: Urząd Miasta Lublin
Informacje drogowe: wyścig kolarski Tour de Pologne UCI World Tour
W związku z rozgrywanym w Lublinie I etapem wyścigu kolarskiego 78 Tour de Pologne UCI World Tour, w dniach 8-9 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu.

W niedzielę (8 sierpnia) odbędzie się prezentacja ekip na placu Teatralnym, tym samym nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ul. Grottgera. Z kolei w dniach 8-9 sierpnia zamknięty będzie Plac Zamkowy.

Ponadto, w poniedziałek (9 sierpnia) w godz. 13.00-13.40 nastąpi przejazd peletonu przy całkowicie wstrzymanym ruchu pojazdów. Przewidywana liczba uczestników w kolumnie wyścigu to 154 kolarzy oraz wozy techniczne. Trasa przejazdu obejmuje następujące ulice: „start honorowy" z Placu Zamkowego, przejazd w lewo pod prąd w al. Tysiąclecia, al. Solidarności, skręt w lewo w ul. Dolna 3 Maja, ul. 3 Maja, ul. Kołłątaja, ul. Zesłańców Sybiru, skręt w lewo w ul. Okopową, skręt w prawo w ul. Narutowicza, skręt w lewo w al. Piłsudskiego, skręt w lewo w Al. Zygmuntowskie, skręt w prawo w ul. Lubelskiego Lipca 80, skręt w lewo w ul. Cukrowniczą, skręt w prawo w ul. Krochmalną, skręt w lewo pod prąd w ul. Diamentową, skręt w prawo w ul. Zemborzycką. Na wysokości tablicy „koniec obszaru zabudowanego" rozpocznie się „start ostry" ulicami: Zemborzycka, Osmolicka, granica miasta ...

 

Źródło: Urząd Miasta Lublin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe