Rusza sprzedaż biletów 2021 ORLEN Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland

  • 13.07.2021, 11:41
  • Redakcja Lubelska TV
Rusza sprzedaż biletów 2021 ORLEN Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland
Informujemy, że sprzedaż biletów na dwie rundy 2021 ORLEN LUBLIN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się dzisiaj, 13 lipca o godz. 20.00 czasu polskiego.

Ceny biletów:
Piątek: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
Sobota: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
Piątek&Sobota: bilet normalny – 250 PLN, bilet ulgowy – 200 PLN, Trybuna Główna – 800 PLN

W przypadku zainteresowania biletami na Strefę VIP, prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected]
W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: [email protected] celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – informujemy, że będą brane pod uwagę maile wysłane od 12 lipca od godziny 20:00

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.
Sprzedaż biletów / przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora.

Informujemy również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki od wejścia na stadion do czasu zakończenia zawodów - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe