Utrudniony ruch w Łęcznej. Zmiana trasy dla osób jadących z Lublina nad jeziora Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego

  • 09.07.2021, 14:42 (aktualizacja 10.07.2021, 10:06)
  • Źródło: Policja Lubelska
Utrudniony ruch w Łęcznej. Zmiana trasy dla osób jadących z Lublina nad…
W związku z uroczystym pogrzebem państwowym doczesnych szczątków Stanisława Kuchciewicza ps. ,,Wiktor”, Żołnierza Niezłomnego, zaplanowanego na dzień 10 lipca 2021 roku, należy spodziewać się utrudnień ruchu w Łęcznej. Osoby jadące od Lublina nad jeziora Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego proszone są wybieranie tras przejazdu przez miejscowość Kijany.

10 lipca 2021 roku w Łęcznej odbędzie się uroczysty pogrzeb państwowy  z  ceremoniałem wojskowym doczesnych szczątków Stanisława Kuchciewicza ps. ,,Wiktor”, Żołnierza Niezłomnego. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 11.00 czuwaniem modlitewnym przy trumnie w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Łęcznej.  Po mszy świętej nastąpi uroczysty przemarsz ulicami Łęcznej i pochówek na cmentarzu przy ulicy Polnej.

Łęczyńscy policjanci wraz z żołnierzami żandarmerii wojskowej będą zabezpieczać trasę przejazdu konduktu pogrzebowego z kościoła pw. Św. Marii Magdaleny ulicą Świętoduską, ulicą Lubelską, ulicą Marszałka Piłsudskiego, ulicą Górniczą, DK numer 82 na cmentarz przy ulicy Polnej (poniżej mapka).

W związku z powyższym około godziny 13.00 należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Kierujący pojazdami poruszający się od strony Lublina w kierunku jezior Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego proszeni są  o wybieranie trasy przejazdu przez miejscowość Kijany. 

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe