Reklama
Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu dróg krajowych numer 19 i 63 w Radzyniu Podlaskim. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali obaj kierujący, którzy zostali przewiezieni do szpitala.
  • Źródło: Policja Lubelska
Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 15:00 w Radzyniu Podlaskim na skrzyżowaniu dróg krajowych numer 19 i 63. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6, 24-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski doprowadził do zderzenia z fiatem. Kierujący audi skręcając w lewo, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru, skręcając wprost pod koła poruszającego się drogą z pierwszeństwem fiata.

Drugim samochodem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Łuków. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali obaj kierujący, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący samochodami byli trzeźwi.

Wyjaśniajmy wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JustynaTreść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji.Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkoweAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja ObywatelskaAutor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny?Autor komentarza: Przeciw bandytom !Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2!Autor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczegoAutor komentarza: LokiTreść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności.Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama