Reklama

Lubelskie PiS przeprosi prezydenta ?

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta Lublin domaga się przeprosin za bezpodstawne oskarżenia Prezydenta Krzysztofa Żuka. Poniżej publikujemy list otwarty radnych PO.
Lubelskie PiS przeprosi prezydenta ?
"W dniu wczorajszym, tj. 13 grudnia br., Międzyresortowa Komisja Orzekająca przy Ministerstwie Finansów odrzuciła rzekomy zarzut naruszenia przez Prezydenta Krzysztofa Żuka dyscypliny finansów publicznych stawiany w zw. z zawarciem umowy najmu na wynajem biurowca przy ul. Wieniawskiej. 
Po dwóch latach zakończył się więc czas politycznej nagonki na Prezydenta Krzysztofa Żuka, którą prowadzili w tej sprawie lubelscy politycy PiS. Nie przebierając w słowach oskarżali Prezydenta o naruszenie „kardynalnych zasad jawności, przejrzystości i uczciwości” oraz o „niegospodarność” stwierdzając także: „jesteśmy przekonani, ze nie uniknie kary”. 
W związku z powyższym Klub Radnych Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta Lublin zwraca się do polityków Prawa i Sprawiedliwości o publiczne przeprosiny Prezydenta Krzysztofa Żuka za słowa, które naruszyły jego dobre imię i formułowały wyrok jeszcze zanim został on wydany przez właściwe instytucje. Nie po raz pierwszy PiS w Lublinie sięga do języka oszczerstw, całkowicie bezpodstawnych insynuacji i oskarżeń, które godzą w dobre imię pojedynczych osób oraz, jak to miało miejsce w przypadku ostatnich wypowiedzi w Tv Trwam, całych grup społecznych. Wzywamy kolejny raz lubelskich polityków PiS do prowadzenia debaty publicznej opartej na racjonalnych argumentach, a nie na pomówieniach, zniesławianiu i ferowaniu bezpodstawnych wyroków" .

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama