Reklama

Policja ostrzega: Wypadek w Olchowcu

Dziś po godzinie 6:00 w miejscowości Olchowiec samochód dostawczy marki Fiat najechał na tył stojącego na przystanku autobusu. Na miejscu śmierć poniósł 21-letni pasażer dostawczaka, a jego kierowca został przewieziony do szpitala. Trafiło tam również ośmioro pasażerów autobusu. Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.
Policja ostrzega: Wypadek w Olchowcu

Dziś po godzinie 6:00 w miejscowości Olchowiec, gm. Żółkiewka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na tył stojącego na przystanku autobusu najechał samochód dostawczy marki Fiat. Do zdarzenia doszło w momencie gdy do autobusu wsiadali pasażerowie. Siła uderzenia była tak silna, że autobus został wyrzucony z drogi. Dostawczym fiatem podróżowało dwie osoby. Kierujący 56-letni mieszkaniec gm. Kolbuszowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo akcji ratowniczej życia podróżującego z nim 21-letniego pasażera, nie udało się uratować. Do szpitala przewiezionych zostało czworo pasażerów podróżujących autobusem. Niedługo po zdarzeniu z urazami zgłosiły się kolejne osoby.

Kierowca autobusu, 50-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był trzeźwy. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań.

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama